• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів за темою : «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ»

Спікер заходу Христина Нємчинова, партнер Brightman Fintech Law Firm, яка надає підтримку щодо нормативних питань Блокчейн-індустрії, криптовалютних транзакцій і комерціалізації технологій, також консультує з питань фінансових технологій і електронної комерції, токенізаціі економіки, податкового планування,проводить комплаєнс-процедури відповідно до положень GDPR, ePrivacy Regulation, COPPA, HIPAA, PCI і FATCA та забезпечує відповідність законам і процедурам з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (AML / KYC / CTF). 

На семінарі будуть розглянуті питання нормативно-правового регулювання криптовалют в Україні та досвід зарубіжних країн. Крім цього буде обговорено питання статусу цифрових активів в Україні, смарт-контрактів та їх застосування в українських реаліях та юридична сила блокчейн-записів. 


Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться 21 травня (вівторок) о 14:00 у м. Харкові за адресою: вул. Благовіщенська, буд. 1 (Fabrika.space)


Організатори: Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області та ГО Комітет Захисту

 
Тривалість заходу: 2 години.  


Початок реєстрації о 13:30


Участь безкоштовна. 

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13cKDuW1-0zP_L6nYQCdfbBTX0HG0AIyDlwxWcby0VBg/edit