• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

НААУ домовилася про співпрацю з Асоціацією адвокатів Мілану 

Делегація українських адвокатів, до складу якої входили представники КДКА Харківської області: Голова КДКА Харківської області Глухачева Л.Я. та член дисциплінарної палати Страхова Лариса Миколаївна, відвідала Італію для участі у спільному заході з Орденом адвокатів (Асоціацією адвокатів) м. Мілан на тему: «Захист прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності у відносинах між Україною та Італією». 



Під час заходу були розглянуті питання внутрішніх та зовнішніх, а також деонтологічних гарантій професійної діяльності адвоката, його ролі в Італійській та Європейській конституційних системах. За підсумками заходу було підписано договір про співпрацю між НААУ та Орденом адвокатів (Асоціацією адвокатів) Мілану, що передбачає розвиток співпраці з метою взаємного обміну інформацією про профільне законодавство та гармонізацію професійних і етичних стандартів адвокатської діяльності.

Окрім того, в межах подорожі делегації українських адвокатів пощастило познайомитись з чарівною красою світової столиці моди, відвідати основні архітектурні та історичні пам’ятки чаруючого міста Мілан.