• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

Шановні Колеги! 

Шановні колеги!

В лютому 2017 року, на офіційному сайті КДКА Харківської області було опубліковано довідку у зв'язку з публічним обвинуваченням адвокатом Тарасенко А.В. членів дисциплінарної палати КДКА Харківської області в необ'єктивності під час вирішення питання про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності, щодо розглянутих КДКА Харківської області скарг стосовно нього.


Окрім зазначених в довідці скарг, за заявою адвоката Тарасенко А.В., адміністративним судом було розглянуто справу за його позовом  до КДКА Харківської області, про скасування рішення дисциплінарної палати КДКА Харківської області про притягнення адвоката Тарасенко А.В. до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на 3 місяці.


Вважаємо за необхідне повідомити про те, що постановою Харківського апеляційного адміністративного суду  адвокату Тарасенко А.В. в задоволенні позовних вимог щодо скасування рішення дисциплінарної палати КДКА Харківської області про притягнення адвоката Тарасенко А.В. до дисциплінарної відпровідальності та застосування стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на три місяці було відмовлено


Таким чином, рішення дисциплінарної палати КДКА Харківської області визнано законним та обгрунтованим.