• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

Шановні колеги!

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Харківської області спільно з Комітетом захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності  01.11.2018 було проведено семінар з підвищення кваліфікації адвокатів.

З докладом перед адвокатами виступила заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент, суддя другого кваліфікаційного класу, слідчий суддя та Голова Київського районного суду м. Харкова Шаренко Світлана Леонідівна. У своїй доповіді лектор розкрила найбільш гострі та актуальні питання застосування норм та положень кримінального законодавства, враховуючи останні зміни та практику судів, що склалась за період існування інституту слідчого судді.

По завершенню доповіді до Світлани Леонідівни надійшло багато запитань, щодо практичного застосування норм чинного законодавства у питаннях, вирішення яких віднесено до компетенції слідчого судді.

Дякуємо, Світлано Леонідівно, за інтересну та актуальну доповідь, а також безліч цінних порад!

Також, раді повідомити, що тенденція організації спільних семінарів з Комітетом захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності продовжується!