• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "АДВОКАТИ ХАРКІВЩИНИ" ТА ЛАУРЕАТІВ ДО ДНЯ АДВОКАТУРИ!

                                                           

 Нагородження переможців та лауреатів відбудеться 19 грудня 2019 року 

 А також КДКА Харківської області  чекає на пропозиції про заохочення грамотами ХОДА, ХОС, ХМР, КДКА ХО.

   Шановні адвокати! Пропозиції щодо нагородження, будуть прийматися до 01.12.19, пропозиції ви можете надсилати у довільній формі, вказуючи номінацію, ПІБ адвоката, номер та дату видачу свідоцтва,  якщо бажаєте додати підтверджуючі досягнення адвоката документи, це також доречно. 

Листи ми просимо Вас надсилати електронною поштою, на адресу 

 gluhacheva@ukr.net  dispalata@i.ua

УВАГА!!! Будуть розглянуті лише листи з темою повідомлення: Пропозиція на конкурс.УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНКУРСУ«Адвокати Харківщини — 2019» 

Номінації конкурсу:

 «Адвокат року — 2019» — вручається адвокату, який досяг високої професійної майстерності, має найкращі риси, притаманні адвокатської професії, і має значні професійні досягнення у 2018 році. 

 «За високий професіоналізм» — вручається адвокату, який своєю професійною діяльністю заслуговує на визнання, користується авторитетом в адвокатському середовищі, відомий в юридичних колах, постійно підвищує свій професійний рівень, має значні професійні досягнення у 2019 році.

 «За кращий захист» — вручається адвокату, який спеціалізується на веденні кримінальних справ, є відомим фахівцем у галузі захисту прав людини, висококваліфіковано відстоював правову позицію в кримінальних справах (необхідно представити на конкурс фабулу кримінальної справи, копії процесуальних документів адвоката, вироку або результат по справі — П.І.Б. клієнта можна не вказувати). 

 «За міжнародний захист прав людини» — вручається адвокату, який спеціалізується у веденні справ в міжнародних інстанціях, надає правову допомогу іноземним громадянам, надає і захищає права українських громадян за кордоном. 

«Метру адвокатури» — вручається відомому адвокату, який понад 30 років займається адвокатською діяльністю, користується заслуженим авторитетом в юридичних колах Харківщини і України в цілому.

 «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» — вручається адвокату, вік якого не більше 35 років (стаж адвокатської роботи — до 5 років), який придбав авторитет серед колег якісним виконанням професійної діяльності і приймає участь у громадській, науковій або публіцистичній діяльності. 

«За вклад у адвокатуру» — вручається адвокату (або авторському колективу), який бере активну участь у підготовці законопроектів, рецензуванні та їх обговоренні. 

«Адвокат — громадський діяч року» — вручається адвокату, який бере активну участь у громадській діяльності, і досяг в цьому значних успіхів.