• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net
Назад к списку

19 грудня 2019 року відбулось урочисте святкування Дня адвокатури України!

Членів Квалафікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області було нагороджено почесними візднаками! 


Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації відзначено адвоката , члена кваліфікаційної палати КДКА АгафоновуТетяну Анатоліївну.

Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації Голову КДКА Харківської області, заслуженого юриста Глухачеву Людмилу Яківні 

Ордером НААУ «Видатний адвокат»: 

 Перепелицю Ірину Іванівну - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА.

Страхову Ларису Миколаївну - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. А також Страхова Л.М. стала переможницею професійного конкурсу в номінації "Метру адвокатури".

Шкребеця Євгенія Федоровича - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. 

Почесною відзнакою НААУ: 

Приображенську Тетяну Борисівну - адваката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Прокопенко Юлію Олегівні - адваката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Подякою Голови НААУ відзначено адвоката Чаплинського Олександра Володимировича.

Подяка Голови Харківської обласної ради було нагороджено Ковтунову Ларису Юріївну -адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. 

 Мелконян Лідію Григорівну - Голову дисциплінарної палати КДКА.




Почесною грамотою Харківської обласної ради таких адвокатів:

 Шевердіна Максима Михайловича - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА.
 

Абросимова Олександра Сергійовича - адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Почесною грамотою виконкому міської ради був нагороджений секретар дисциплінарної палати КДКА Стєбєлєва Антона Михайловича.

Подяка міського Голови Харківської міської ради нагороджено Маслову Олену Григорівну - Голову кваліфікаційної палати КДКА Харківськлї області. 








Почесними грамотами Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області нагороджені адвокати: 

Андрійко Олена Володимирівна, Баценюк Наталія Миколаївна, Бєлікова Владислава Олегівна, Заслужений юрист України - Голянд Юхим Ілліч, Ісаєва Ірина Миколаївна, Лежніна Владислава Олексіївна, Лесик Микола Сергійович, Лукаш Сергій Андрійович, Лучко Дмитро Володимирович, Мангушев Сергій Миколайович, Маркіна Катерина Олександрівна, Ніколаєнко Вікторія Миколаївна,  Плетньов Володимир Васильович, Притула Михайло Валерійович, Сербінов Олександр Вадимович, Сологубовська Анжеліка Едуардівна, Старостіна Катерина Олегівна, Заслужений юрист України - Супрун Анатолій Дмитрович, Удовікова Ірина Миколаївна, Черненко Олена Анатоліївна, Черноморець Світлана Євгенівна, Чорний Геннадій Олексійович та Юридична консультація Шевченківського району м. Харкова. Помічник адвоката - Ус Михайло Вячеславович.