• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

З Днем народження, Ірино Іванівно! 

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати Перепелицю Ірину Іванівну з Днем Народження! 

Шановна Ірино Іванівно!

У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! 


НААУ домовилася про співпрацю з Асоціацією адвокатів Мілану 

Делегація українських адвокатів, до складу якої входили представники КДКА Харківської області: Голова КДКА Харківської області Глухачева Л.Я. та член дисциплінарної палати Страхова Лариса Миколаївна, відвідала Італію для участі у спільному заході з Орденом адвокатів (Асоціацією адвокатів) м. Мілан на тему: «Захист прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності у відносинах між Україною та Італією». Під час заходу були розглянуті питання внутрішніх та зовнішніх, а також деонтологічних гарантій професійної діяльності адвоката, його ролі в Італійській та Європейській конституційних системах. За підсумками заходу було підписано договір про співпрацю між НААУ та Орденом адвокатів (Асоціацією адвокатів) Мілану, що передбачає розвиток співпраці з метою взаємного обміну інформацією про профільне законодавство та гармонізацію професійних і етичних стандартів адвокатської діяльності.

Окрім того, в межах подорожі делегації українських адвокатів пощастило познайомитись з чарівною красою світової столиці моди, відвідати основні архітектурні та історичні пам’ятки чаруючого міста Мілан.
З Днем народження, Антоне Михайловичу! 

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, секретаря дисциплінарної палати КДКА Харківської області 

Стєбєлєва Антона Михайловича! 

Бажаємо Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!


З Днем народження, Анатоліє Дмитровичу! 

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Супруна Анатолія Дмитровича! 


Бажаємо Вам здоров'я, особистого щастя, злагоди й чудового натрою, родинного затишку та добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває теплю людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом і любов'ю!

  З Днем народження, Олено Григорівно!

 Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, голову кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Маслову Олену Григорівну!

Від усього колективу вітаємо з Днем народження хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

Загрузить еще