• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, АЛЛО ОЛЕКСІЇВНО!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області Столярову Аллу Олексіївну! 


19 грудня 2019 року відбулось урочисте святкування Дня адвокатури України!

Членів Квалафікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області було нагороджено почесними візднаками! 


Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації відзначено адвоката , члена кваліфікаційної палати КДКА АгафоновуТетяну Анатоліївну.

Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації Голову КДКА Харківської області, заслуженого юриста Глухачеву Людмилу Яківні 

Ордером НААУ «Видатний адвокат»: 

 Перепелицю Ірину Іванівну - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА.

Страхову Ларису Миколаївну - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. А також Страхова Л.М. стала переможницею професійного конкурсу в номінації "Метру адвокатури".

Шкребеця Євгенія Федоровича - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. 

Почесною відзнакою НААУ: 

Приображенську Тетяну Борисівну - адваката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Прокопенко Юлію Олегівні - адваката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Подякою Голови НААУ відзначено адвоката Чаплинського Олександра Володимировича.

Подяка Голови Харківської обласної ради було нагороджено Ковтунову Ларису Юріївну -адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА. 

 Мелконян Лідію Григорівну - Голову дисциплінарної палати КДКА.
Почесною грамотою Харківської обласної ради таких адвокатів:

 Шевердіна Максима Михайловича - адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА.
 

Абросимова Олександра Сергійовича - адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА.

Почесною грамотою виконкому міської ради був нагороджений секретар дисциплінарної палати КДКА Стєбєлєва Антона Михайловича.

Подяка міського Голови Харківської міської ради нагороджено Маслову Олену Григорівну - Голову кваліфікаційної палати КДКА Харківськлї області. 
Почесними грамотами Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області нагороджені адвокати: 

Андрійко Олена Володимирівна, Баценюк Наталія Миколаївна, Бєлікова Владислава Олегівна, Заслужений юрист України - Голянд Юхим Ілліч, Ісаєва Ірина Миколаївна, Лежніна Владислава Олексіївна, Лесик Микола Сергійович, Лукаш Сергій Андрійович, Лучко Дмитро Володимирович, Мангушев Сергій Миколайович, Маркіна Катерина Олександрівна, Ніколаєнко Вікторія Миколаївна,  Плетньов Володимир Васильович, Притула Михайло Валерійович, Сербінов Олександр Вадимович, Сологубовська Анжеліка Едуардівна, Старостіна Катерина Олегівна, Заслужений юрист України - Супрун Анатолій Дмитрович, Удовікова Ірина Миколаївна, Черненко Олена Анатоліївна, Черноморець Світлана Євгенівна, Чорний Геннадій Олексійович та Юридична консультація Шевченківського району м. Харкова. Помічник адвоката - Ус Михайло Вячеславович.

Вітаємо з Днем адвокатури України!!!

Шановні адвокати Харівщини!

Зичимо невпинного фахового зростання, широких правових обріїв та впевнених  перемог. 

 У цей святковий день згадаймо, що адвокат – це не просто професія, це  висока, складна та відповідальна місія. 

Не випадково День адвокатури святкується в День Святого Миколая! 

Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!


З повагою, 

Голова КДКА Глухачева Л.Я.

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Агафонову Тетяну Анатоліївну!

 

Доля законопроекту №1013 має вирішуватися в ході дискусії парламентарів з адвокатурою

Третина суддів Конституційного суду, які розглядали законопроект №1013 на відповідність статтям 157 та 158 Конституції України, висловили окремі думки щодо скасування виключного права адвокатів на представництво у судах. Це говорить про те, що у самому КСУ немає єдності думки, при цьому сам висновок не є аргументованим.На цьому наголосила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час круглого столу Науково-практичної ради Ради адвокатів Київської області, організований спільно з кафедрою правосуддя юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Академією адвокатури України на тему «Скасування адвокатської монополії. Що далі?».«На засіданні Конституційного суду, де розглядалось питання відповідності законопроекту №1013 конституційним нормам, з 18 суддів були присутні 15. З цих 15 суддів свої окремі думки вже висловили п’ятеро. Вони різні, але є думки, що питання із скасуванням так званої адвокатської монополії не вирішено. Як фахівці, вони побачили відсутність у висновку доказової частини», - підкреслила Лідія Ізовітова.Таку позицію на користь збереження адвокатської монополії Голова НААУ, РАУ вважає за необхідне донести до народних депутатів до лютого 2020 року, коли на сесії розглядатиметься законопроект №1013.«Дехто з народних депутатів вважає, що вже все вирішено і дискутувати немає про що. Але питання не вирішено. І перш за все тому, що це стосується прав наших громадян. І відповідно до європейських та міжнародних стандартів, перш, ніж приймати конституційні зміни, потрібно було обговорити їх саме з адвокатами. Такого не було. Тому до лютого місяця нам треба провести низку круглих столів та конференцій і донести свої аргументи до народних депутатів», - вважає Лідія Ізовітова.това. 

З Днем народження, Ларисо Миколаївно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області Страхову Ларису Миколаївну з Днем Народження! 

 Від усього колективу вітаємо з Днем народження  добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком!

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "АДВОКАТИ ХАРКІВЩИНИ" ТА ЛАУРЕАТІВ ДО ДНЯ АДВОКАТУРИ!

                                                           

 Нагородження переможців та лауреатів відбудеться 19 грудня 2019 року 

 А також КДКА Харківської області  чекає на пропозиції про заохочення грамотами ХОДА, ХОС, ХМР, КДКА ХО.

   Шановні адвокати! Пропозиції щодо нагородження, будуть прийматися до 01.12.19, пропозиції ви можете надсилати у довільній формі, вказуючи номінацію, ПІБ адвоката, номер та дату видачу свідоцтва,  якщо бажаєте додати підтверджуючі досягнення адвоката документи, це також доречно. 

Листи ми просимо Вас надсилати електронною поштою, на адресу 

 gluhacheva@ukr.net  dispalata@i.ua

УВАГА!!! Будуть розглянуті лише листи з темою повідомлення: Пропозиція на конкурс.УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНКУРСУ«Адвокати Харківщини — 2019» 

Номінації конкурсу:

 «Адвокат року — 2019» — вручається адвокату, який досяг високої професійної майстерності, має найкращі риси, притаманні адвокатської професії, і має значні професійні досягнення у 2018 році. 

 «За високий професіоналізм» — вручається адвокату, який своєю професійною діяльністю заслуговує на визнання, користується авторитетом в адвокатському середовищі, відомий в юридичних колах, постійно підвищує свій професійний рівень, має значні професійні досягнення у 2019 році.

 «За кращий захист» — вручається адвокату, який спеціалізується на веденні кримінальних справ, є відомим фахівцем у галузі захисту прав людини, висококваліфіковано відстоював правову позицію в кримінальних справах (необхідно представити на конкурс фабулу кримінальної справи, копії процесуальних документів адвоката, вироку або результат по справі — П.І.Б. клієнта можна не вказувати). 

 «За міжнародний захист прав людини» — вручається адвокату, який спеціалізується у веденні справ в міжнародних інстанціях, надає правову допомогу іноземним громадянам, надає і захищає права українських громадян за кордоном. 

«Метру адвокатури» — вручається відомому адвокату, який понад 30 років займається адвокатською діяльністю, користується заслуженим авторитетом в юридичних колах Харківщини і України в цілому.

 «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» — вручається адвокату, вік якого не більше 35 років (стаж адвокатської роботи — до 5 років), який придбав авторитет серед колег якісним виконанням професійної діяльності і приймає участь у громадській, науковій або публіцистичній діяльності. 

«За вклад у адвокатуру» — вручається адвокату (або авторському колективу), який бере активну участь у підготовці законопроектів, рецензуванні та їх обговоренні. 

«Адвокат — громадський діяч року» — вручається адвокату, який бере активну участь у громадській діяльності, і досяг в цьому значних успіхів.

Шановні адвокати Харківщини! 19 грудня 2019 р. відбудеться урочисте святкування Дня адвокатури України!

Традиційно Рада адвокатів Харківської області та Кваліфікаційно дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області запрошують адвокатів Харківщини взяти участь у святкуванні цієї незабутньої події! 

 Свято складається з двох частин:

 — офіційна о 16.00 (вітання і відзнака адвокатів першими особами Міста і області, судової та правоохоронної систем, нагородження і безкоштовний фуршет о 17:00 для адвокатів Харківщини) 

 — неофіційна 0 18.30 (неформальна обстановка та святковий вечір) 

 Місце проведення: Premier Palace. 

 Участь у святковому вечорі платна, вартість участі: входить стіл + алкоголь, розважальна програма (дрес код black tie, cocktail attire) вартість 1800 грн. 2 варіанти оплати, готівкою в Раду або Гофельд Ганні на карту, 1800 + 18 грн комісія за зняття готівки. (реквізити за запитом 0673437069) 

РІШЕННЯ № 106Про здійснення перерозподілу коштіврегіональними органами адвокатського самоврядування

https://unba.org.ua/assets/uploads/legislation/rishennya/2019-09-21-r-shennya-rau-106_5dadc25132628.pdf 

З Днем народження, Юліє Олегівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Прокопенко Юлію Олегівну! 
Вітаємо з днем народження! ! Хочеться побажати Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоби крутилася голова від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб  завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше  в житті посмішок та позитиву. 

Загрузить еще