• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

З Днем народження, Лідіє Григорівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, Голову дисциплінарної палати КДКА Харківської області Мелконян Лідію Григорівну!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо мати успіх на кожному кроці, бажаємо ніколи не залишати впененних позицій життя, бажаємо постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань! Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, нехай співають солов’ї та розквітають пишні сади у Вашій душі!


З Днем народження, Лідіє Павлівно!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!У цей святковий день дозвольте побажати міцного здоров'я, життєвих сил, жіночої чарівності, щастя Вам і Вашій родині! Бажаємо, щоб кожен Ваш день був сповнений затишком та теплотою родинного кола, щирістю, почуттям любові та взаєморозуміння рідних людей та друзів! Нехай збудуться всі Ваші найзаповітніші мрії та добрі надії, а радість сьогодення подарує заряд невичерпної енергії на довгі щасливі роки!

З Днем народження, Ліно Михайлівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області Дмітрієву Ліну Михайлівну з Днем Народження!

Від усього колективу вітаємо з Днем народження хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком!


З Днем народження, Людмило Яківно!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, Голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, Заслуженого юриста України, Видатного адвоката України - Глухачеву Людмилу Яківну 

з Днем народження!

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків! Бажаємо комфорту на робочому місці і в домашньому оточенні. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю!


07-08.09.2018 відбулось засідання РАУ у м.Херсон

        07-08.09.2018 р. за участі Голови КДКА Харківської області відбулось виїзне дводенне засідання Ради адвокатів України у м. Херсон.За порядком денним, члени РАУ розглянули низку звернень. 


        Під час другого дня засідання розглянуті результати діяльності робочих груп та комісій, у тому числі спеціальної комісії з дослідження питань фінансування КДКА, створеної за ініціативою Голови КДКА Харківської області - Глухачевої Л.Я. В результаті обговорення надішла пропозиція про внесення змін до рішення Ради адвокатів України №203 "Про встановлення плати за організаційно-технічне забезпечення розгляду заяв (скарг) до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури", якими передбачити, що органи адвокатського самоврядування при зверненні зі скаргою про ухилення від сплати щорічного адвокатського внеску сплачують плату у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму, встановленого на день звернення.

Загрузить еще