• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

Колектив Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області висловлює глибоке співчуття Агафоновій Тетяні Анатоліївні з приводу смерті її матері Табакової Галини Іванівни!

Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть близької людини. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо співчуття та підтримку Вам і Вашим рідним. Вічна і світла пам’ять!


21.05.2019 відбувся сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів

21.05.2019 відбувся сертифікований захід з підвищенн кваліфікації адвокатів на тему: «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ», організаторами якого є Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області та ГО Комітет Захисту.


Спікером заходу виступила Христина Нємчинова, партнер, Brightman Fintech Law Firm, яка надає підтримку щодо нормативних питань Блокчейн-індустрії, криптовалютних транзакцій і комерціалізації технологій, також консультує з питань фінансових технологій і електронної комерції, токенізаціі економіки, податкового планування,проводить комплаєнс-процедури відповідно до положень GDPR, ePrivacy Regulation, COPPA, HIPAA, PCI і FATCA та забезпечує відповідність законам і процедурам з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (AML / KYC / CTF). 


На семінарі було розглянуто питання нормативно-правового регулювання криптовалют в Україні та досвід зарубіжних країн. 


Крім цього обговорено питання статусу цифрових активів в Україні, смарт-контрактів та їх застосування в українських реаліях та юридична сила блокчейн-записів.

З Днем народження, Ірино Іванівно!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області, Перепелицю Ірину Іванівну!


Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, шаленої удачі, мати успіх на кожному кроці! Бажаємо ніколи не залишати впененних позицій життя, постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань! Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, нехай співають солов’ї та розквітають пишні сади у Вашій душі!

Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів за темою : «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ»

Спікер заходу Христина Нємчинова, партнер Brightman Fintech Law Firm, яка надає підтримку щодо нормативних питань Блокчейн-індустрії, криптовалютних транзакцій і комерціалізації технологій, також консультує з питань фінансових технологій і електронної комерції, токенізаціі економіки, податкового планування,проводить комплаєнс-процедури відповідно до положень GDPR, ePrivacy Regulation, COPPA, HIPAA, PCI і FATCA та забезпечує відповідність законам і процедурам з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (AML / KYC / CTF). 

На семінарі будуть розглянуті питання нормативно-правового регулювання криптовалют в Україні та досвід зарубіжних країн. Крім цього буде обговорено питання статусу цифрових активів в Україні, смарт-контрактів та їх застосування в українських реаліях та юридична сила блокчейн-записів. 


Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться 21 травня (вівторок) о 14:00 у м. Харкові за адресою: вул. Благовіщенська, буд. 1 (Fabrika.space)


Організатори: Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області та ГО Комітет Захисту

 
Тривалість заходу: 2 години.  


Початок реєстрації о 13:30


Участь безкоштовна. 

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13cKDuW1-0zP_L6nYQCdfbBTX0HG0AIyDlwxWcby0VBg/edit  

З Днем народження, Антоне Михайловичу!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, секретаря дисциплінарної палати КДКА Харківської області Стєбєлєва Антона Михайловича!


Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення! 

Загрузить еще