• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "АДВОКАТИ ХАРКІВЩИНИ" ТА ЛАУРЕАТІВ ДО ДНЯ АДВОКАТУРИ!

                                                           

 Нагородження переможців та лауреатів відбудеться 19 грудня 2019 року 

 А також КДКА Харківської області  чекає на пропозиції про заохочення грамотами ХОДА, ХОС, ХМР, КДКА ХО.

   Шановні адвокати! Пропозиції щодо нагородження, будуть прийматися до 01.12.19, пропозиції ви можете надсилати у довільній формі, вказуючи номінацію, ПІБ адвоката, номер та дату видачу свідоцтва,  якщо бажаєте додати підтверджуючі досягнення адвоката документи, це також доречно. 

Листи ми просимо Вас надсилати електронною поштою, на адресу 

 gluhacheva@ukr.net  dispalata@i.ua

УВАГА!!! Будуть розглянуті лише листи з темою повідомлення: Пропозиція на конкурс.УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНКУРСУ«Адвокати Харківщини — 2019» 

Номінації конкурсу:

 «Адвокат року — 2019» — вручається адвокату, який досяг високої професійної майстерності, має найкращі риси, притаманні адвокатської професії, і має значні професійні досягнення у 2018 році. 

 «За високий професіоналізм» — вручається адвокату, який своєю професійною діяльністю заслуговує на визнання, користується авторитетом в адвокатському середовищі, відомий в юридичних колах, постійно підвищує свій професійний рівень, має значні професійні досягнення у 2019 році.

 «За кращий захист» — вручається адвокату, який спеціалізується на веденні кримінальних справ, є відомим фахівцем у галузі захисту прав людини, висококваліфіковано відстоював правову позицію в кримінальних справах (необхідно представити на конкурс фабулу кримінальної справи, копії процесуальних документів адвоката, вироку або результат по справі — П.І.Б. клієнта можна не вказувати). 

 «За міжнародний захист прав людини» — вручається адвокату, який спеціалізується у веденні справ в міжнародних інстанціях, надає правову допомогу іноземним громадянам, надає і захищає права українських громадян за кордоном. 

«Метру адвокатури» — вручається відомому адвокату, який понад 30 років займається адвокатською діяльністю, користується заслуженим авторитетом в юридичних колах Харківщини і України в цілому.

 «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» — вручається адвокату, вік якого не більше 35 років (стаж адвокатської роботи — до 5 років), який придбав авторитет серед колег якісним виконанням професійної діяльності і приймає участь у громадській, науковій або публіцистичній діяльності. 

«За вклад у адвокатуру» — вручається адвокату (або авторському колективу), який бере активну участь у підготовці законопроектів, рецензуванні та їх обговоренні. 

«Адвокат — громадський діяч року» — вручається адвокату, який бере активну участь у громадській діяльності, і досяг в цьому значних успіхів.

Шановні адвокати Харківщини! 19 грудня 2019 р. відбудеться урочисте святкування Дня адвокатури України!

Традиційно Рада адвокатів Харківської області та Кваліфікаційно дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області запрошують адвокатів Харківщини взяти участь у святкуванні цієї незабутньої події! 

 Свято складається з двох частин:

 — офіційна о 16.00 (вітання і відзнака адвокатів першими особами Міста і області, судової та правоохоронної систем, нагородження і безкоштовний фуршет о 17:00 для адвокатів Харківщини) 

 — неофіційна 0 18.30 (неформальна обстановка та святковий вечір) 

 Місце проведення: Premier Palace. 

 Участь у святковому вечорі платна, вартість участі: входить стіл + алкоголь, розважальна програма (дрес код black tie, cocktail attire) вартість 1800 грн. 2 варіанти оплати, готівкою в Раду або Гофельд Ганні на карту, 1800 + 18 грн комісія за зняття готівки. (реквізити за запитом 0673437069) 

РІШЕННЯ № 106Про здійснення перерозподілу коштіврегіональними органами адвокатського самоврядування

https://unba.org.ua/assets/uploads/legislation/rishennya/2019-09-21-r-shennya-rau-106_5dadc25132628.pdf 

З Днем народження, Юліє Олегівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Прокопенко Юлію Олегівну! 
Вітаємо з днем народження! ! Хочеться побажати Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоби крутилася голова від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб  завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше  в житті посмішок та позитиву. 

З Днем народження, Іване Васильовичу!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Врагова Івана Васильовича з Днем народження!Бажаємо міцності духу, щасливої долі, позитивного настрою та легкого прибутку. Нехай всі  геніальні ідеї втілюються в життя. Здоров’я  найміцнішого, плідної праці та завжди відмінного відпочинку. 

Зміни до КПК України набрали чинності17 жовтня 2019 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства", який запроваджує певні зміну у порядку здійснення кримінального провадження. Основні зміни:

- Експертиза: нові правила призначення.
- Показання з чужих слів: визнання допустимими доказами.
- Органи досудового розслідування: новий перелік.
- Право НАБУ та ДБР на прослуховування.
- НАБУ: негласні працівники.
- Заходи забезпечення кримінального провадження.
- Судовий розгляд: оптимізація та прискорення процедур.
- Кримінальне провадження щодо особливих категорій осіб (депутати, судді, адвокати тощо).

10 жовтня в м. Харкові відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Комітетом з сімейного права

10 жовтня в м. Харкові семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Комітетом з сімейного права НААУ спільно з Вищою школою адвокатури НААУ, «Шлюб з іноземним елементом», пройшов у неймовірно дружній та теплій обстановці. Безліч питань, активне слухання та обмін інсайтами засвідчили про актуальність даної тематики. За чотири години доповідачі Ганна Гаро, Ольга Поєдинок, Ольга Троценко, Рада Куриленко висвітили поняття іноземного елементу, значення громадянства учасників міжнародних сімейних правовідносин, особливості договірного регулювання шлюбно-сімейних відносин з іноземним елементом, нормативно-правове регулювання укладення та розірвання шлюбу між громадянами різних держав, підсудність сімейних справ із іноземним елементом, питання темпоральних колізій норм права. 
Джерело:https://unba.org.ua/news/4754-10-zhovtnya-v-m-harkovi-vidbuvsya-seminar-z-pidvishennya-kvalifikacii-advokativ-organizovanij-komitetom-z-simejnogo-prava.html

З Днем народження, Лідіє Григорівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, Голову дисциплінарної палати КДКА Харківської області Мелконян Лідію Григорівну!


Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо мати успіх на кожному кроці, бажаємо ніколи не залишати впененних позицій життя, бажаємо постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань! Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, нехай співають солов’ї та розквітають пишні сади у Вашій душі!

Привітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Шановні колеги!  Щиро вітаємо вас з наступаючим Днем Юриста! Бажаємо успіхів у професійній діяльності. 

Повідомляємо, що церемонія нагородження в зв'язку із святкування Дня Юриста відбудеться 08.10.2019 р. в приміщенні Національної академії правових наук України (вул. Пушкінська, 70, м. Харків) о 14 год. 00 хв.

Урочистий концерт з нагоди Дня Юриста відбудеться 08.10.2019 о 15 год. 00 хв. у Дворці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88, м. Харків).

Привітання Голові НААУ, РАУ Лідії Ізовітовій з Днем народження!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІДІЄ ПАВЛІВНО! 


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження  від колективу кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області!

У цей святковий день дозвольте побажати міцного здоров'я, життєвих сил, жіночої чарівності, щастя Вам і Вашій родині! Бажаємо, щоб кожен Ваш день був сповнений затишком та теплотою родинного кола, щирістю, почуттям любові та взаєморозуміння рідних людей та друзів! Нехай збудуться всі Ваші найзаповітніші мрії та добрі надії, а радість сьогодення подарує заряд невичерпної енергії на довгі щасливі роки! 


З Днем народження, Ліно Михайлівно!

 КОЛЕКТИВ КВАЛІФІКАЦІЙНО - ДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМІСІЇ АДВОКАТУРИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІТАЄ АДВОКАТА, ЧЛЕНА ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ПАЛАТИ КДКА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДМІТРІЄВУ ЛІНУ МИХАЙЛІВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! ВІД УСЬОГО КОЛЕКТИВУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ДОСТАТКУ, УСПІХІВ У РОБОТІ, РАДОСТІ, УДАЧІ, ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ. 

НЕХАЙ ЖИТТЯ Б’Є КЛЮЧЕМ, ХАЙ ЛЮДИ ШАНУЮТЬ, А БУДИНОК БУДЕ НАПОВНЕНИЙ ТЕПЛОМ І ЗАТИШКОМ!

Загрузить еще