• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

Інформаційна безпека в адвокатській практиці: безкоштовний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів.

20 серпня о 16.00 Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Харківської області, спільно з Інститутом права, технологій та інновацій (ILTI) та ГО “Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності” буде проведено безкоштовний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів за темою: “Інформаційна безпека в адвокатській практиці”.

 Захід сертифіковано для адвокатів! 

Адвокат зобов'язаний створити умови і вжити всіх можливих заходів для максимального захисту будь-якої інформації стосовно свого клієнта. З розвитком інформаційних технологій та форм комунікацій, у тому числі у соціальних мережах та Інтернет, перед адвокатом постає набагато більша кількість викликів з боку безпеки даних, до яких він має бути готовим. 

Даний захід розкриває найбільш актуальні питання захисту адвоката від інформаційних загроз:


 16.00 - 16.45 Захист персональних даних клієнтів, адвокатська етика та активність у соціальних мережах 
 - аналіз світових підходів до захисту персональних даних в адвокатській діяльності (Україна, ЄС, США); 
 - вплив GDPR на діяльність українських адвокатських об’єднань; 
 - бази персональних даних в адвокатській діяльності: право на доступ до особливо чутливих персональних даних клієнтів, запити до державних органів та служб про отримання персональних даних, обов’язок надійно зберігати персональні дані клієнтів; 
 - активність адвокатів у соціальних мережах: що не варто публікувати з точки зору адвокатської етики. 


Лектор - Кристина Нємчинова, партнер-засновник юридичного ФінТех консалтингу Brightman, м. Київ, лектор курсу з GDPR та захисту персональних даних в США, Європі та Україні на україно-американській сертифікатній програмі «ІТ-право» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI).


16.55 - 17.40 Безпека організації діяльності адвоката 

- безпека офісу адвоката - контроль доступу, охоронна сигналізація, відеоспостереження, тривожна сигналізація, контроль стану безпеки; 

- безпека автомобіля адвоката; 

- безпека адвокатських документів, забезпечення конфіденційності та контроль стану безпеки; 

- індивідуальна інформаційна безпека адвоката - система, інструменти (смартфон, ноутбук, електронна пошта, хмарне сховище, зовнішні носії) та забезпечення основних функцій; 

- адвокатський імунітет - теорія і реальність. 

Лектор - Максим Кобрін, адвокат, партнер юридичної компанії «Кобрін і Партнери», м. Харків, лектор курсу з інформаційної, технічної та економічної безпеки і конкурентної розвідки на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI). 


 17.50 - 18.35 Кібератаки та злочини в галузі ІТ-технологій 

- взаємодія адвоката з правоохоронними та контролюючими органами; 

- цифрові докази; 

- оперативно-розшукові (слідчі) заходи; 

- комп’ютерно-технічна експертиза; 

- засоби захисту для збереження інформаційних активів адвоката. 


 Лектор - Павло Буслов, юрист, інженер інформаційної безпеки, оперативний співробітник відділу з боротьби з кіберзлочинністю Управління СБУ у Харківській області (за згодою), лектор курсу з кіберзлочинності на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI). 


 18.45 - 19.30 Технічні аспекти інформаційної безпеки - що шукають експерти та де ви лишаєте цифрові докази 

- шифрування, безпечні засоби зв’язку та виходу в Інтернет; 

- можливості судово-експертного аналізу; 

- правові та технічні аспекти допустимості доказів. 


Лектор - Віталій Балашов, інженер систем інформаційної безпеки та цифрової криміналістики, Systems Engineer компанії EPAM, м. Харків, екс-керівник лабораторії цифрової криміналістики у Харківському НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса, національний експерт ОБСЄ у галузі цифрової криміналістики, лектор курсу з цифрової криміналістики (форензики) на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI). 


 Коли: 20 серпня (понеділок), початок реєстрації о 15.30! 
 Де: Kharkiv Palace (м. Харків, проспект Незалежності, 2). 
 Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/z1P5Cek5r7TZf7T63  

З Днем народження, Максиме Михайловичу!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати Шевердіна Максима Михайловича з Днем Народження! 


Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

PUBLIC TALK "Актуальні питання реалізаціі антикорупційноі реформи в Украіні: взаємодія держави та громадянського суспільства"

04.07.2018 у м.Харкові правовим клубом «PRAVOKATOR» було проведено публічну зустріч в форматі Public talk на тему "Актуальні питання реалізації антикорупційної реформи в Україні: взаємодія держави та громадянського суспільства". 

В обговоренні актуальних питань реалізації антикорупційної реформи брали участь члени КДКА Харківської області Перепелиця Ірина Іванівна та Страхова Лариса Миколаївна.


 Young Lawyers Summer Gathering

 Шановні колеги! 

           Інформуємо, що 23 червня 2018 року NextGen організовує перший великий захід - Young Lawyers Summer Gathering.Початок о 18:00. Локація — атмосферний Bel Etage Concert Club (м. Київ, вулиця Шота Руставелі, 16а).Сценарій вечірки розділений на коротку формальну частину, під час якої ініціативна група молодих адвокатів проведе презентацію NextGen, та неформальну частину для нетворкінгу.NextGen — відкритий проект, який об'єднує спільноту молодих адвокатів довкола цілей професійного зростання та посилення впливу нового покоління на розвиток адвокатури. 

Квитки уже доступні на сайті НААУ( http://nextgen.unba.org.ua/). 

Кожному гостю вечірки пропонуються welcome drinks та легкі закуски.Спонсори заходу - GOLAW, Law Offices of Grechkivsky.

З Днем народження, Ірино Іванівно!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати Перепелицю Ірину Іванівну з Днем Народження! 

Шановна Ірино Іванівно!

У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! 


Загрузить еще