• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

Шановні колеги!

07.12.2018 о 12-00 год. в приміщенні Ради адвокатів Харківської області, за адресою: м.Харків, вул. Мироносицька, 63-А, відбудеться розширене засідання Ради адвокатів Харківської області за участі Голови КДКА Харківської області - Глухачевої Л.Я., членів КДКА Харківської області, а також голів адвокатських об'єднань та адвокатських бюро. 

Засідання відбудеться за участі Голови НААУ, РАУ - Ізовітової Л.П. 


З Днем народження, Ларисо Миколаївно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області Страхову Ларису Миколаївну з Днем Народження! 

Від усього колективу вітаємо з Днем народження хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком!


До відома адвокатів Харківщини!

07 грудня 2018 року в м. Київ Асоціація адвокатів України проводить VIII Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу, який збирає широке коло високих гостей і кращих фахівців задля обміну досвідом та обговорення нагальних проблем галузі. 
Метою Форуму є створення майданчика для професійного спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення знань та навичок. 
В свою чергу, Асоціація адвокатів України пропонують надати 15 адвокатам Харківської області можливість прийняти участь у Форумі за спеціальною ціною - 800 грн. 
Дата проведення: 07 грудня 2018 року. 
Місце проведення - конференц-хол «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича, 50). 
Час роботи: 09:00 - 18:10. 
Орієнтовна кількість учасників: 400 осіб. 
Сподіваємось, що Вас зацікавить дана подія та наша пропозиція. 

Шановні колеги!

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Харківської області спільно з Комітетом захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності  01.11.2018 було проведено семінар з підвищення кваліфікації адвокатів.

З докладом перед адвокатами виступила заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент, суддя другого кваліфікаційного класу, слідчий суддя та Голова Київського районного суду м. Харкова Шаренко Світлана Леонідівна. У своїй доповіді лектор розкрила найбільш гострі та актуальні питання застосування норм та положень кримінального законодавства, враховуючи останні зміни та практику судів, що склалась за період існування інституту слідчого судді.

По завершенню доповіді до Світлани Леонідівни надійшло багато запитань, щодо практичного застосування норм чинного законодавства у питаннях, вирішення яких віднесено до компетенції слідчого судді.

Дякуємо, Світлано Леонідівно, за інтересну та актуальну доповідь, а також безліч цінних порад!

Також, раді повідомити, що тенденція організації спільних семінарів з Комітетом захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності продовжується!
З Днем народження, Юліє Олегівно!

Колектив кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Прокопенко Юлію Олегівну! 

У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!


Загрузить еще