• +380577710263
  • КДКА Харківської області, Харків, пров. Короленко 19, 2 пов., каб. 3, 61003
  • gluhacheva@ukr.net

З Днем народження, Людмило Яківно!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, Голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, Заслуженого юриста України, Видатного адвоката України - Глухачеву Людмилу Яківну з Днем народження!

У цей чудовий день хочемо привітати Вас з днем народження! Побажати Вам всього найкращого було б банально з нашого боку. Ми бажаємо Вам залишатися завжди такою життєрадісною і яскравою, щоб в очах завжди палала  пристрасть до життя! Бажаємо жіночого щастя, краси, грації. Нехай Вас завжди оточують повага, ніжність і тепло. Безмежної іскристої життєвої енергії, досягнення цілей і нехай завжди буде бажання мріяти, а  всі мрії  здійснюються! 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛАРИСО ЮРІЇВНО!

КОЛЕКТИВ КВАЛІФІКАЦІЙНО - ДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМІСІЇ АДВОКАТУРИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІТАЄ АДВОКАТА, ЧЛЕНА ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ПАЛАТИ КОВТУНОВУ ЛАРИСУ ЮРІЇВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!


Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя,  удачу, вірних і надійних друзів! 

З Днем народження, Тетяно Борисівно!

  Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Приображенську Тетяну Борисівну!


Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, надійних друзів! А ще — вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!


Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області, Шевердіна Максима Михайловича!

 Шановний Максиме Михайловичу!

Від імені всього колективу щиро вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, неймовірної вдачі, досягнення нових професійних вершин та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

Колектив Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області висловлює глибоке співчуття Агафоновій Тетяні Анатоліївні з приводу смерті її матері Табакової Галини Іванівни!

Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть близької людини. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо співчуття та підтримку Вам і Вашим рідним. Вічна і світла пам’ять!


21.05.2019 відбувся сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів

21.05.2019 відбувся сертифікований захід з підвищенн кваліфікації адвокатів на тему: «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ», організаторами якого є Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області та ГО Комітет Захисту.


Спікером заходу виступила Христина Нємчинова, партнер, Brightman Fintech Law Firm, яка надає підтримку щодо нормативних питань Блокчейн-індустрії, криптовалютних транзакцій і комерціалізації технологій, також консультує з питань фінансових технологій і електронної комерції, токенізаціі економіки, податкового планування,проводить комплаєнс-процедури відповідно до положень GDPR, ePrivacy Regulation, COPPA, HIPAA, PCI і FATCA та забезпечує відповідність законам і процедурам з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (AML / KYC / CTF). 


На семінарі було розглянуто питання нормативно-правового регулювання криптовалют в Україні та досвід зарубіжних країн. 


Крім цього обговорено питання статусу цифрових активів в Україні, смарт-контрактів та їх застосування в українських реаліях та юридична сила блокчейн-записів.

З Днем народження, Ірино Іванівно!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена дисциплінарної палати КДКА Харківської області, Перепелицю Ірину Іванівну!


Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, шаленої удачі, мати успіх на кожному кроці! Бажаємо ніколи не залишати впененних позицій життя, постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань! Нехай для Вас буде завжди чудова погода за вікном, нехай співають солов’ї та розквітають пишні сади у Вашій душі!

Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів за темою : «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ»

Спікер заходу Христина Нємчинова, партнер Brightman Fintech Law Firm, яка надає підтримку щодо нормативних питань Блокчейн-індустрії, криптовалютних транзакцій і комерціалізації технологій, також консультує з питань фінансових технологій і електронної комерції, токенізаціі економіки, податкового планування,проводить комплаєнс-процедури відповідно до положень GDPR, ePrivacy Regulation, COPPA, HIPAA, PCI і FATCA та забезпечує відповідність законам і процедурам з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (AML / KYC / CTF). 

На семінарі будуть розглянуті питання нормативно-правового регулювання криптовалют в Україні та досвід зарубіжних країн. Крім цього буде обговорено питання статусу цифрових активів в Україні, смарт-контрактів та їх застосування в українських реаліях та юридична сила блокчейн-записів. 


Сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться 21 травня (вівторок) о 14:00 у м. Харкові за адресою: вул. Благовіщенська, буд. 1 (Fabrika.space)


Організатори: Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області та ГО Комітет Захисту

 
Тривалість заходу: 2 години.  


Початок реєстрації о 13:30


Участь безкоштовна. 

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13cKDuW1-0zP_L6nYQCdfbBTX0HG0AIyDlwxWcby0VBg/edit  

З Днем народження, Антоне Михайловичу!

Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, секретаря дисциплінарної палати КДКА Харківської області Стєбєлєва Антона Михайловича!


Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення! 

З Днем народження, Анатоліє Дмитровичу!

 Колектив Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області вітає адвоката, члена кваліфікаційної палати КДКА Харківської області Супруна Анатолія Дмитровича!

Вітаємо Вас з Днем народження! Нехай збуваються всі мрії і досягаються поставлені цілі, успіх супроводжує весь Ваш життєвий шлях. Здоров’я хай ніколи не підводить, а безліч посмішок дітей, коханих і рідних щодня зігріває і змушує рухатися вперед!

01.04.2019 відбувся  сертифікований захід з підвищення кваліфікації адвокатів

01.04.2019 у прес-конференц залі стадіону «Металіст» у Харкові відбувся сертифікований  захід підвищення кваліфікації адвокатів. 

Хотілось би висловити подяку спікерам заходу Вилкову Сергію Валентиновичу, Дроздову Олександру Михайловичу та Величко Ларисі Юріївні за висвітлення актуальних тем, надання корисних порад з посиланням судову практику, в тому числі міжнародну! 

Дякуємо всім присутнім за участь в обговоренні актуальних питань адвокатської діяльності!Також нагадуємо, що наступний захід підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться 21 травня за темою «РЕГУЛЮВАННЯ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРИПТОІНДУСТРІІ В УКРАЇНІ».

Спікером виступить партнер "Brightman Fintech Law Firm" - Христина Нємчинова. 

Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/1533105563489584/
Загрузить еще